O nás

Společnost DietaDoDomu s.r.o., kterou jistě znáte pod obchodní značkou Dieta do domu, rozšiřuje své služby o rozvoz poledních menu – menu rozvoz

Naším cílem je rozvoz poledních menu do firem, kanceláří i různých provozoven, kde si zaměstnanci nemohou dovolit opustit své pracoviště a dopřát si každodenní teplou stravu.

Nabízíme výběr ze čtyř menu i s polévkou zdarma.  Stravu můžete platit i stravenkami.

Rozvoz probíhá mezi 9. – 11. hodinou každý den a pokud je Vás více než 5 na jednu adresu, máte jej zcela zdarma.

Každé jídlo je podávané v menu boxu nebo zatavené v obalech na jedno použití. Obaly jsou vhodné do mikrovlnné trouby.

Naše firma klade důraz na vysokou kvalitu a čerstvost vyráběných pokrmů. Potraviny nakupujeme výhradně u českých a léty prověřených dodavatelů. Působíme na trhu v oblasti gastronomie již od roku 2006, kdy se nám daří celou řadu let dbát na zdravé stravování našich klientů.

Společnost má zaveden systém HACCP a pracuje na nejmodernějším vybavení pro gastronomii, to nám umožňuje vařit i typicky česká jídla zdravým způsobem.

Cena rozvozu

Rozvoz zdarma se týká lokalit do 4km od centra Brna při odběru pěti a více jídel na jednu adresu, při odběru 1. až 4. jídel na jednu adresu se připlácí příplatek 40Kč. Při dodávkách do vzdálenosti od 4km do 10km od centra Brna je příplatek pro 1 až 4 jídla 80Kč a pro 5 a více jídel pak 60Kč. Nad 10 km  rozvážíme jídla jen po individuální domluvě. Příplatek se vztahuje na místo odběru, ne jídlo, tedy ať odeberete jedno či tři jídla, pořád bude příplatek celkově 80Kč.